Hizmetlerimiz

HİZMET
ALANLARIMIZ

Sigorta acentelik ve danışmanlık hizmetleri

Ön İnceleme ve Değerlendirme

Hizmeti

Kaliteli ve güvenilir sigorta şirketleri içerisinde müşterilerine uzun yıllardır İzmir’de sigorta çözümleri hizmeti sunmakta olan Uslu Sigorta olarak bireysel ya da kurumsal sigorta seçimlerinizde hep yanınızdayız. Ön inceleme ve değerlendirme süreçlerini sizinle tamamlayarak size en doğru sigorta çözümünü sunan uzman ekibimiz sizlere katkı sunmaktadır.

Risk Analiz Danışmanlığı

Hizmeti

Profesyonel kadrosu ile risk analiz danışmanlığı hizmeti sunan Uslu sigorta, siz değerli müşterilerimize yönelmekte olan veya yönelebilecek çeşitli riskleri analiz ederek doğru yönlendirmeler ışığında sigorta çözümleri sunmaktadır.

Hasar Takip

Hizmeti

Uygun sigorta şirketleri izmir bünyesinde yer alan Uslu sigorta, çeşitli sigorta türlerini müşterilerine sunmaktadır. Kasko sigortası kapsamında yer alan hasar takip hizmeti, uzman kadromuza tarafından verilmektedir. Kasko sigortası kapsamında oluşabilecek herhangi bir maddi hasar sonrası bizimle iletişime geçerek hasar takip hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bu hizmet içerisinde yer alan aşamalar ise şu şekildedir;

  • Eksper atama
  • Dosyaların incelenmesi
  • Hasarların ödenme süreci

Poliçe Takip

Hizmeti

En uygun sigorta teklifi alabileceğiniz sigorta şirketlerinden biri olan Uslu Sigorta Acentesi, birçok farklı sigorta çözümleri sunmaktadır. Bu sigorta çözümlerinin yanı sıra sigorta çözümlerine dahil olan hizmet seçenekleri ile siz değerli müşterilerine sorunsuz destek vermektedir. Aldığınız sigorta hizmetinin koşullarını içeren poliçe yani sigorta sözleşmesi takibinizi de Uslu sigorta kolaylığı ile çözebilirsiniz.