Ferdi Kaza Sigortası

FERDİ KAZA
SİGORTASI

Ferdi Kaza Sigortası ile çalışanlarınızı koruyun

grup ferdi kaza sigortası

Çalışanlara Özel Kaza Sigortası

İzmir kasko firmaları içerisinde yıllardır hizmet veren Uslu sigorta, işletmelerin çalışanlarına yönelik sağladığı sağlık sigortalarını isteğe göre geliştirmektedir. Özel sağlık sigortası ile aynı işlevi gören ferdi kaza sigortası da firmaların çalışanlarına özel yaptırdığı bir sigorta türüdür.

Sağlık sigortasından ayıran fark ise ferdi kaza sigortasının, çalışanın yaşayacağı olumsuz kaza veya hastalık sonucu vefat etmesi ya da malul durumda kalması ihtimaline karşı yapılmasıdır.

Ferdi Kaza Sigortası Ne İşe Yarar?

Ferdi kaza sigortası, kişinin geçirebileceği herhangi bir rahatsızlık veya kaza sonucu vefat etmesi yada malul olması sonucunda yararlanılabilecek bir sigorta türüdür. Kişinin vefat etmesi olasılığına karşın tayin ettiği lehtar yani yakınına bir ücret ödenmesini sağlamaktadır.

Grup ferdi kaza sigortası sayesinde olumsuz her durum karşısında çözümünüz önceden hazır olacaktır. Kaza veya hastalık sonucu kişinin malul kalma durumuna özel de çözümler üreten ferdi kaza sigortaları ile çalışanlarınızı güvence altına alabilirsiniz. İzmir kasko şirketleri arasında en uygun sigorta acentesi olan Uslu sigorta bu bağlamda her kesime özel, uygun bütçeli ferdi kaza sigorta paketleri oluşturmaktadır.
Uygun fiyatlı sigorta teklifi almadıysanız “henüz” geç değil!

Ferdi Kaza Sigortası Neleri Kapsamaktadır?

Ferdi kaza sigortası, yalnızca kaza ile gerçekleşebilecek ani vefat veya malul olma ihtimallerini karşılayan bir sigorta türüdür. Ferdi kaza sigortası, ani böcek / yılan sokması ve zehirli gaz solunması gibi vefat durumlarını önceden sigorta kapsamında garanti altına almaktadır.

Uygun sigorta şirketleri içerisinde yıllardır hizmet veren sigorta acentesi Uslu sigorta, her anınızı düşünerek size en uygun sigorta çözümünü sunmaktadır.

Etiketler: özel sağlık sigortası, sağlık sigortası izmir, sigorta tekifi al, aile sağlık sigortası