Makine Kırılması Sigortası

MAKİNE
KIRILMASI

Makine hasarlarını kafanıza takmayın

makine kırılması sigortası izmir

Makine Hasarlarınız İçin Tedbir Alın

İzmir kasko acenteleri arasında yer alan Uslu sigorta acentesi, işyerinizin güvenliğini sağlamak adına uzman kadrosu ile sigorta çözümleri sunmaya devam etmektedir. İşletmeler içerisinde kullanılan makine materyallerinin ek ve ana teminatlar içerisinde korumasını sağlayan makine kırılması sigortası oldukça önemlidir.

Uslu sigorta makine kırılması sigortası ile şirket içerisinde yer alan makinelerinizi koruma altına alarak, işinizi garanti altına alabilirsiniz.

Makine Kırılması Sigortası Ne İşe Yarar?

Makinede oluşan iç hasarların korunmasını sağlayan makine kırılması sigortası, iki ana teminattan oluşmaktadır. Ana teminatlar içerisinde yer alan kurum kaynaklı makine bakımlarının yapılmaması, dış etkenlerden kaynaklı olarak (soğuk/ sıcak hava) makine içi bozulmaların oluşması, makine içerisine elektronik işlemlerden kaynaklı kısa devre sorunları gibi problemler ile karşılaşılması durumunda makinelerinizi sigorta kapsamı altına almaktadır.

Bunların dışında yer alan makine arıza ve bozulmalarını makine kırılması sigortasına bağlı ek teminatlar içerisinde değerlendirerek güvence altına alabilirsiniz.