İnşaat All Risks

İNŞAAT
ALL RİSKS

Müteahhit kuruluşlar için İnşaat All Risks Sigortası

inşaat all risks sigortası

İnşaat Tüm Riskler Sigortası

İşyeri, nakliyat, sağlık, konut, kasko, seyahat, trafik sigortası gibi birçok alanda müşterilerine sigorta çözümü sunan Uslu sigorta, en uygun sigorta şirketleri içerisinde yıllardır İzmir sigorta alanında hizmet veren bir firmadır.

İnşaat all risks sigortası bir diğer adıyla inşaat tüm riskler sigortası, inşaat projelerinin başlangıcından başlayarak inşaat süresi ve inşaat sonrasında malzeme ve ekipmanların başına gelebilecek olumsuz durumlara karşın teminat içeren bir sigorta türüdür. İnşaat sigortasına, inşaatın proje dökümanları ile başvurabilir, uzmanlarımızın değerlendirmesi sonucu sigorta güvencesi alabilirsiniz.

İnşaat All Risks Sigortası Ne İşe Yarar?

İnşaat all risks sigortası, inşaat sırasında oluşabilecek tüm sorunların teminatını sağlamaya yönelik oluşturulmuş bir sigorta çözümüdür. Sigorta türleri içerisinde sıklıkla yer alan inşaat all risks sigortası; toprak kayması, fırtına, sel gibi doğal afetlerin oluşumu, hırsızlık gibi durumlara yönelik ana teminatlar içermektedir.

Tüm bunların yanı sıra ek teminatlar ile de genişletilebilen inşaat all risks sigortası ile tüm projenizi Uslu sigorta acentesi güvencesiyle tamamlayabilirsiniz.