Yeşil Kart Sigortası

YEŞİL KART
SİGORTASI

Uluslararası motorlu taşıt sigortası

ticari yeşil kart sigortası

Uluslararası Yeşil Kart Sigortası

Yeşil kart sigortası, uygun sigorta şirketleri içerisinde yer alan Uslu sigorta danışmanlığında size özel oluşturulmuş bir sigorta türüdür. İzmir kasko içerisinde hizmet veren sigorta acentesi Uslu sigorta; konut, trafik, kasko ve sağlık sigortası olmak üzere kişilere birçok sigorta çözümü sunmaktadır. Bunlardan biri olan yeşil kart sigortası, yurt dışında araç kullanımı sırasında ani kazalara karşı kurumsal araç ve üçüncü şahıs masraflarını koruma altına almaktadır.

Yurt dışında özgürce araç ile seyahat etmeniz için tasarlanmış olan yeşil kart sigortası bir diğer adıyla uluslararası motorlu taşıt sigorta sertifikası, trafik sigortası içerisinde yer almaktadır. Seyahat edilen ülkenin trafik sigortasına uygun bir biçimde teminatlar içeren yeşil kart sigortası yaklaşık 47 ülkede geçerliliği olan bir sigorta türüdür.

Yeşil Kart Sigortası Ne İşe Yarar?

Ülkemizde geçerliliği olan zorunlu trafik sigortasının bir benzeri olan sigorta çeşidi, yurt dışında daha rahat ve güvenli bir şekilde seyahat etmenize olanak sağlamaktadır. Birçok ülkede geçerliliği olan ve ülkenin şartlarına göre düzenlenen yeşil kart sigortası ile karşı tarafın taşıtını güvence altına alarak masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.

Uslu sigorta, İzmir sigorta firmaları arasında yeşil kart sigorta seçeneği ile bir adım öndedir. Siz değerli müşterilerinin her anında yanında olan Uslu sigorta ile dilediğiniz her yere Uslu sigorta güvencesiyle seyahat edebilirsiniz.

Etiketler: izmir sigorta acentesi, yeşil kart sigortası izmir, yurtdışı araç sigortası, uluslararası kaza sigortası