Kurumsal

KURUMSAL
SİGORTA ACENTESİ

Uslu Sigorta
Acentelik ve Danışmalık Hizmetleri

Biz Kimiz?

50 Yıllık Sigorta Acenteliği Tecrübesi

Kuruluşundan beri alanında öncü kurumsal sigorta acentesi firmalarından olan Uslu Sigorta, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaklaşık 50 yıldır müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır.

5684 Sayılı Sigortacılık Kanunu gereğince tüm yükümlülüklerini yerine getirmiş ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Meslek Levhasına kayıt işlemlerini tamamlamış ve sigortacılık faaliyetlerini tescil ettirmiştir.

Uzmanlık Alanlarımız

Uslu Sigorta, sigorta acentesi firmaları içerisinde uzun yıllardır yer almakta ve bu alanda faaliyetler göstermektedir. Bireysel ve kurumsal olmak üzere çeşitli sigorta çözümü ve hizmet alanı sunan Uslu sigorta ile yaşamınızı güvence altına alabilirsiniz. Uslu sigorta acentesi, sigorta çözümleri ve hizmet branşlarında teklif sunmakta ve satış yapmaktadır.

kurumsal sigorta acentesi

Kurumsal sigorta çözümleri

İşyeri paket sigortası, nakliyat sigortası, sağlık sigortası, ferdi kaza sigortası, kasko sigortası, ortak alan sigortası, trafik sigortası, yeşil kart sigortası, inşaat all risks sigortası, elektronik cihaz sigortası, makine kırılması sigortası, sorumluluk sigortaları, siber güvenlik sigortası

Bireysel sigorta çözümleri

Yeşil kart sigortası, ortak alan sigortası, tekne & yat sigortası, ferdi kaza sigortası, zorunlu deprem sigortası, yurtdışı seyahat sağlık sigortası, zorunlu trafik sigortası, kasko sigortası, sağlık sigortası, konut sigortası

Çalıştığımız Sigorta Şirketleri

Türkiye’nin en büyük sigorta şirketleri arasında yer alan;
Allianz Sigorta, HDI Sigorta, Anadolu Sigorta, Güneş Sigorta ve Sompo Japan Sigorta ile çalışmaktayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Uslu Sigorta kurumsal sigorta acentesi olarak dinamik ve nitelikli kadrosuyla müşteri memnuniyetini en değerli ilke edinerek kesintisiz hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Sigorta sektöründeki gelişim ve yeniliklere ayak uydurup, müşterilerini eksiksiz bilgilendiren, sorunlara hızlı çözüm üreten tercih ve tavsiye edilen bir sigorta acentesi olmak.