Kasko Sigortası

KURUMSAL
KASKO

Kurumsal kasko sigortasında uygun fiyat teklifi

kurumsal kasko sigortası

Hesaplı Kasko Sigortası

İzmir kasko firmaları içerisinde yer alan sigorta acentesi Uslu sigorta, sizin her anınızı güvence altına alarak, koşullara en uygun sigorta paketlerini sizin için hazırlamaktadır. Kasko ve trafik sigortası birbirine oldukça benzer iki sigorta türüdür. Kasko sigortası temelinde sigortalının aracını koruyan, sigortalının aracının başına gelebilecek çalıntı, yanma vb. durumlara karşı sigorta teminatı sağlamaktadır.

Trafik sigortası ise araç sigortalarında karşı tarafında haklarını savunan, zorunlu bir sigorta türüdür. Kasko ve trafik sigortaları bu yönleriyle birbirlerinden ayrılmaktadır. Otomobil sigortalarından biri olan kasko sigortası, tamamen kişinin isteğine bağlı olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda kişilerin isteklerine özel ek teminatlar eklenerek İzmir kasko sigorta poliçeleri genişlemektedir.

Kasko Sigortası Ne İşe Yaramaktadır?

Kasko sigortası; herhangi bir kaza, çalınma, yanma vb. gibi durumlarda karşı tarafın aracını güvence altına alan bir sigorta türüdür. İzmir kasko sigortası içeriğinde ise birçok çeşit mevcuttur. Kasko karşılaştırmalarında önem arz eden ana ve ek teminatları bütçenize uygun bir şekilde planlayabilir, aşağıda sıralanan kasko sigortası türlerini seçebilirsiniz. Bunları sıralamak gerekirse;

  • Kasko
  • Dar kasko
  • Genişletilmiş kasko
  • Tam kasko – Full kasko

Kişilerin isteğine bağlı olarak yapılmakta olan kasko sigortaları, isteğe bağlı ek teminatlar ile arttırılarak araç güvencesi tam olarak sağlanabilmektedir. Kasko türlerinden en uygun sigorta teklifini alarak Uslu sigorta teminatından yararlanabilirsiniz.

Etiketler: izmir kasko acentesi, uygun fiyatlı kasko, full kasko, kasko sigortası izmir