Nakliyat Sigortası

NAKLİYAT
SİGORTASI

Nakliyat Sigortası ile yüklerinizi güvenle gönderin.

nakliyat sigortası izmir

Kurumsal Nakliyat Sigortası

İzmir kasko, sağlık, trafik, seyahat, konut ve nakliyat sigortası yapan sigorta firmaları arasında yer alan Uslu Sigorta; firmanızı, firma etrafındaki materyalleri ve çalışanlarınızı koruma altına almaktadır. Sigorta acentesi Uslu sigorta, nakliyat sigortası sigorta çözümü ile işlerinizi şansa bırakmadan garanti altına alabilirsiniz.

Nakliyat sigortası, firmanıza ait yüklerin taşınması sırasında iç ve dış etkenlerin etkisi ile oluşabilecek olumsuz durumlara karşı önceden önlem almanızı sağlamaktadır. En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçerek firmanıza en uygun nakliyat sigortasını oluşturabilirsiniz. Herhangi bir hasar durumunda kolay ve pratik bir şekilde çözüm üreten nakliyat sigortası ile bir adım öndesiniz.

Nakliyat Sigortası Ne İşe Yarar?

Kasko sigortası yapan sigorta firmaları arasında yer alan Uslu sigorta, kurumsal nakliyat sigortası kapsamında deniz yolu, hava yolu, kara yolu ve demir yolu aracılığıyla taşınan yüklerin bir yerden başka bir yere geçişleri esnasında oluşabilecek kazaya bağlı kayıpların teminat altına alınması sağlamaktadır.

Firmanıza ait mallarda oluşabilecek her türlü olumsuz duruma karşı koruyan nakliyat sigortasının çeşitli türleri mevcuttur. Bunlar; kati, geçici poliçe, abonman poliçe, blok poliçe olarak sıralanmaktadır. İçlerinde en sık kullanılan abonman sigortası, firmanıza ait taşınan yüklerde oluşabilecek her türlü kaza ve hasara karşı koruma sağlamaktadır.

Nakliyat Sigortası Neleri Kapsamaktadır?

Uygun sigorta şirketleri İzmir Uslu sigorta; firmaların, firma içerisindeki materyallerin veya firmaya ait taşınan yüklerin korunmasına yönelik geliştirdiği kaskolardan biri olan sigorta içerisinde birçok teminat içermektedir. Bunlara kısaca değinmek gerekirse;

Teminatlar;

  • Tam ziya teminatı

    Nakliyat sigortası kapsamında yer alan tam ziya teminatı, yükün taşıma aracı ile beraber kullanılamayacak derecede hasar alması durumuna karşı güvence teminatı sağlamaktadır.

  • Dar teminat

    Dar teminat içeriğinde tam ziya teminatına da yer veren buna ek olarak, yükü taşıyan araç ile ilgili olumsuz durumlara karşı ( patlama, yangın, devrilme, hattan çıkma vb.) teminat sağlamaktadır.

  • Geniş teminat

    Nakliyat sigortası teminatları arasında yer alan geniş teminat, beklenmeyen bir kaza anında hem taşıtınızı hem de taşıt içerisinde yer alan yükünüzü korumaktadır. Geniş teminat aynı zamanda rizikolara karşı firmanızı güvence altına almaktadır.